// معرفی فن آوا ماهواره

فن آوا ماهواره
با افتخار نخستین SAP ایرانی

شرکت فن آوا ماهواره، یکی از اولین بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران صنعت SAP در کشور به شمار می‌رود و همچنین افتخار این را دارد که اولین شرکت SAP ایرانی بوده که امکان ارائه اینترنت بر بستر ماهواره(Satellite Internet Access) را فراهم نموده است. فعالیت شرکت فن آوا ماهواره، از سال ۱۳۸۲ آغاز گشته و تا به امروز، در زمینه فعالیت های تخصصی SAP، ادامه دارد. این شرکت دارای مجوز SAP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، با شماره پرونده ۳۰/۴۵۸۲ می باشد.
ویترین فیلم
// تجربه. پشتکار. تعالی.

ارکان راهبردی شرکت ما

تامین، تبادل ارتباطات و اطلاعات از طریق ماهواره در سراسر ایران اسلامی و کشور های همسایه

شرکت فن آوا ماهواره با هدف ارتقای کیفی خدمات خود درزمینه ارائه راهكارها و سرویس‌های نوین ارتباطی، شبكه و ارزش‌افزوده، مشتری مداری و ارتقای جامع و مداوم کیفیت را به‌ عنوان اصل بنیادی خود دانسته و پیروی از آن را ضامن پایداری و گسترش خدمات خود می‌داند. چشم انداز شرکت فن آوا ماهواره تبدیل شدن به انتخاب اول ذینفعان ارتباطات ماهواره ای حداقل در سطح منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی می باشد.

+
مشتریان فعال
+
پروژه های انجام شده
+
مشاوران تیم
+
سالهای باشکوه
// فهرست فناوری
بهبود و نوآوری مداوم

با تکیه بر برنامه ریزی دقیق، توانایی های داخلی و دانش فنی که از ۱۵ سال فعالیت علمی و عملی حاصل شده است، امید است که تا پایان سال ۱۴۰۰، به انتخاب اول مشتریان ماهواره ای در سطح منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی برسیم.

ارتباطات ماهواره ای 88%
سابقه فعالیت 100%
فن آوا ماهواره

مجهز به یکی از قوی ترین فرستنده های ماهواره ای موجود در کشور با توان ارسالی 400 وات

فرستنده های ماهواره ای